ПРО НАС

ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ АСОЦІАЦІЮ КАРДІОЛОГІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнська асоціація кардіологів України є лідером у формуванні наукової думки та провідником знань в галузі кардіології в Україні. Наша діяльність присвячена проблемам лікування гострого коронарного синдрому, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, кардіопатій, порушення ритму та провідності серця, серцевої недостатності, реабілітації кардіологічних хворих. Асоціація була ініціатором затвердження та втілення нових медичних спеціальностей - інтервенційна кардіологія та кардіологія-електрофізіологія.


Наша спільнота сьогодні налічує біля 3000 фахівців. Всі зацікавлені - від медсестри та студента до академіка можуть доєднатися до Асоціації й отримати всі переваги членства в найбільшій медичній спільноті в Україні.


Ми - медична спільнота, активність якої базується на співпраці кардіологів - науковців і клініцистів, а також фахівців інших спеціальностей дотичних до кардіологічної практики. Ми об’єднуємо всі галузеві кардіологічні асоціації України.

Ця унікальна мережа надає нам можливість кращого розуміння природи серцево-судинних захворювань, їх виявлення та ефективних методів лікування задля покращення якості та збереження життя пацієнтів. Наша різноманітність - це наша сила.


Ми об’єднуємо всі галузеві кардіологічні асоціації України. Ця унікальна мережа надає нам можливість кращого розуміння природи серцево-судинних захворювань, їх виявлення та ефективних методів лікування задля покращення якості та збереження життя пацієнтів.

Наша Асоціація - некомерційне, медичне товариство. Ми незалежна громадська неурядова організація, члени та керівники якої є медичними працівниками.


Вони присвячують свій час та прикладають максимум зусиль задля поширення знань в медичному середовищі, продовжуючи щоденну наукову, дослідницьку та клінічну роботу.


Всі вони відомі експерти в кардіології, співавтори Європейських настанов, до їх авторитетної думки прислуховується медична спільнота.


Асоціація - це джерело високоякісної науки, заснованої на доказах та багаторічному досвіді, аналіз яких дає поштовх до розвитку кардіології.

КЕРІВНІ ПРИНЦИПИ


Незважаючи на величезний прогрес у галузі кардіології, серцево-судинні захворювання (ССЗ) залишаються провідною причиною смерті у світі та в Україні, зокрема.


Діяльність Асоціації має на меті:

  1. Попередження, діагностику та розробку методів ефективного лікування захворювань серця і судин
  2. Поліпшення наукового розуміння серцево-судинних захворювань
  3. Зрештою, наша мета - розвиток кардіологічної науки для того, щоб жити довше та здоровіше.

ЩО МИ РОБИМО


Національний конгрес кардіологів України 

Наш флагманський захід – Конгрес кардіологів, є наймасштабнішою та найбільш впливовою медичною подією в Україні.

Щороку в його роботі беруть участь 4000 учасників з усієї країни.

Це головна подія в кардіологічному календарі держави, що дозволяє медичним працівникам ознайомитись з найновішими методами діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.

Освіта, орієнтована на потреби практикуючого лікаря

Асоціація пропонує широкий спектр незалежних освітніх ініціатив.


Ми є новаторами в медичній освіті, створюючи вражаючі програми, орієнтовані на потреби кардіологів та лікарів інших спеціальностей. Через освітні інструменти сприяємо впровадженню останніх наукових досягнень в клінічну практику.


Освітня діяльність Асоціації включає конгреси, конференції, симпозіуми, майстер-класи, школи, в тому числі онлайн-навчання у форматі вебінарів, а також програми у співпраці з міжнародними товариствами, стажування на робочому місці.

Поза наукою: формування середовища сприятливого для серцево-судинного здоров’я.

Асоціація, використовуючи знання та вплив професійної спілки кардіологів, сприяє розвитку кардіології та впровадженню міжнародних та вітчизняних розробок в систему охорони здоров’я.

АСОЦІАЦІЇ

Всеукраїнська Асоціація кардіологів об’єднує 4000 лікарів, 9 фахових кардіологічних громадських об’єднань та осередки кардіологічних товариств всіх регіонів України.


Це дає нам унікальний погляд на всі сфери серцево-судинної науки. Через цю мережу Асоціація тримає руку на пульсі серцево-судинної медицини.


Роль Асоціації у боротьбі з серцево-судинними захворюваннями - це діяти в інтересах пацієнтів, забезпечуючи кардіологів інформаційно-освітньою підтримкою, щоб забезпечити найкраще лікування.


Всеукраїнська Асоціація кардіологів України - це глобальна організація, яка обслуговує всіх фахівців з серцево-судинної системи. Наша різноманітність - це наша сила.

АСОЦІЙОВАНІ ЧЛЕНИ ВСЕУКРАЇНСЬКОї АСОЦІАЦІЇ КАРДІОЛОГІВ УКРАЇНИ


ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ