Ініціативи в кардіології

Підвищений АТ є провідним фактором ризику розвитку серцево-судинних захворювань і смерті в глобальному масштабі.


Під егідою Міжнародного товариства з гіпертензії (ISH) щороку в травні місяці проводиться вимірювання АТ у всьому світі, яке має на меті привернути увагу до контролю АТ та покращити обізнаність населення про гіпертензію на національному та індивідуальному рівні Україна є активним учасником кампанії з вимірювання артеріального тиску з 2017 року.

Цьогорічна кампанія по вимірюванню АТ, на відміну попередніх, не обмежиться травнем місяцем, вона триватиме до листопада 2021 р. Пропонуємо долучитися до кампанії та стати частиною української та міжнародної спільноти, що об’єднується у боротьбі з АГ.

За бажанням, Ви можете зібрати команду однодумців та організувати вимірювання АТ у Вашому місті, в рамках лікувального закладу або на будь-якому підприємстві. В цьому випадку переходьте за посиланням та дізнайтесь деталі.Крім того, Ви можете виміряти АТ у себе або своїх близьких та внести дані в анкету за посиланням.Не залишайтесь осторонь - лише загальними зусиллями ми зможемо привернути увагу до проблеми, виявити підвищений АТ та сприяти покращанню його контролю у більшості пацієнтів з гіпертензією в Україні.