ASTRA ZENECA

Про компанію ARTERIUM

Корпорація «Артеріум» — українська фармацевтична компанія, створена у 2005 році, об'єднує підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм»:

«Київмедпрепарат» - лідер з виробництва антибактеріальних препаратів в Україні - виготовляє лікарські засоби з 1847 року. До продуктового портфеля підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби в таких формах: порошки для ін’єкції, таблетки, капсули, порошки та гранули для оральних розчинів, м’які лікарські форми. З 2006 року підприємство виготовляє і ветеринарні препарати.


«Галичфарм» - лідер з виробництва фітопрепаратів в Україні - виготовляє лікарські засоби з 1911 року. До продуктового портфелю підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби у формах: розчини для ін’єкцій та інфузій, таблетки, розчини для зовнішнього та внутрішнього застосування.


До продуктового портфелю Корпорації «Артеріум» входять генеричні та оригінальні лікарські засоби в 11 із 14 фармакотерапевтичних груп.

У лютому 2021 кардіологічний портфель поповнився новим антитромботичним засобом САГРАДА®Це перший зареєстрований в Україні прасугрель для пацієнтів з гострим коронарним синдромом та ЧКВ.